Miód tradycyjny:

spadziowy

wielokwiatowy

 

 

Miód kremowany:

wielokwiatowy z liściem mięty - Miód który w swym bogactwie zawiera wszystkie cenne właściwości miodu lipowego. Wzbogacony o ożywczy smak drobno zmielonego suszonego liścia mięty.

wielokwiatowy z liściem melisy - Miód który w swym bogactwie zawiera wszystkie cenne właściwości miodu lipowego. Wzbogacony o ożywczy smak drobno zmielonego suszonego liścia melisy.

wielokwiatowy z liściem pokrzywy - Miód który w swym bogactwie zawiera wszystkie cenne właściwości miodu lipowego. Wzbogacony o ożywczy smak drobno zmielonego suszonego liścia pokrzywy.

wielokwiatowy z płatkami róży - Miód który w swym bogactwie zawiera wszystkie cenne właściwości miodu lipowego. Wzbogacony o wyjątkowy smak drobno zmielonych suszonych płatków kwiatu róży jadalnej.

wielokwiatowy z płatkami chabra - Miód który w swym bogactwie zawiera wszystkie cenne właściwości miodu lipowego. W zbogacony o wyjątkowy smak drobno zmielonych suszonych płatków kwiatów chabra bławatka.

wielokwiatowy z płatkami nagietka - Miód który w swym bogactwie zawiera wszystkie cenne właściwości miodu lipowego. Wzbogacony o wyjątkowy smak drobno zmielonych suszonych płatków kwiatów nagietka lekarskiego.

 

ABY ZAMÓWIĆ MIÓD ZADZWOŃ: tel. +48 796 222 407

ZAJRZYJ DO SKLEPU: www.suszonysmak.artkros.pl